TC Chrobry Głogów w gronie najlepszych

W ostatni weekend ekipa TC Chrobry Scott Głogów wystartowała w Czechach w wyścigu etapowym RBB TOUR w składzie – Patryk Gieracki, Damian Bieniek, Piotr Mierzyński, Antoni Olszar, Szymon Łapsa i Konrad Panglisz.

Na ostatnim etapie, po emocjonującym finiszu, Piotr Mierzyński uplasował się na 3. miejscu.

W klasyfikacji generalnej Damian Bieniek zajął 8. miejsce (najlepszy polski młodzieżowiec).

Ekipa TC Chrobry Scott Głogów w końcowej klasyfikacji drużynowej uplasowała się na trzecim miejscu.

Również młodzież z TC Chrobry Głogów startowała w wyścigach na Dolnym Śląsku. Doskonałe czwarte miejsce zajął Piotr Gogol w wyścigu ze startu wspólnego na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które były rozgrywane w Dobromierzu.

Źródło: Urząd Miejski w Głogowie

Previous Odbył się turniej dla dorosłych w singlu na otwarcie sezonu
Next Koncert charytatywny i finisaż wystawy

Może to Ci się spodoba

27. Memoriał Ryszarda Matuszaka

Brakuje Ci sportowych emocji? KS SPR Chrobry S.A. zaprasza na 27. Memoriał Ryszarda Matuszaka! W Głogowie zagrają HBC Jicin, Górnik Zabrze, Pogoń Szczecin i oczywiście Chrobry. Wstęp na Memoriał jest

Legion Głogów najlepszym klubem w Pucharze Polski kadetów

Na warszawskim AWFie został rozegrany Puchar Polski kick-light kadetów młodszych i starszych. Zawodnicy Legionu wywalczyli pięć medali, dwa złote (Maja Mołodecka -65kg i Nadia Moździoch-50kg) i trzy srebrne medale (Jagoda

Martyna Kierczyńska z brązowym medalem Mistrzostw Świata

Mamy brązowy medal Mistrzostw Świata- informuje Maciej Domińczak, trener Legionu Głogów. Podium wywalczyła Martyna Kierczyńska. – Niestety dzisiaj nie udało się Martynie pokonać Nikole Fernandez z USA, ale udało się

Początek fazy rewanżowej – bez punktów

Już dwa spotkania rozegrali siatkarze SPS Chrobry Głogów w 2022 roku, ale fazę rewanżową rozpoczęli bez punktów. 5 stycznia Pomarańczowo-Czarni zmierzyli się z KS Lechia Tomaszów Mazowiecki. Goście punkty zabrali

Złoty certyfikat dla APN Chrobrego Głogów

Akademii Piłki Nożnej Chrobrego Głogów przyznano Złoty Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej. Chrobry jest jedną z trzech szkółek na Dolnym Śląsku, która otrzymała złoty stempel jakości szkolenia w kategoriach wiekowych

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.