TC Chrobry Głogów w gronie najlepszych

W ostatni weekend ekipa TC Chrobry Scott Głogów wystartowała w Czechach w wyścigu etapowym RBB TOUR w składzie – Patryk Gieracki, Damian Bieniek, Piotr Mierzyński, Antoni Olszar, Szymon Łapsa i Konrad Panglisz.

Na ostatnim etapie, po emocjonującym finiszu, Piotr Mierzyński uplasował się na 3. miejscu.

W klasyfikacji generalnej Damian Bieniek zajął 8. miejsce (najlepszy polski młodzieżowiec).

Ekipa TC Chrobry Scott Głogów w końcowej klasyfikacji drużynowej uplasowała się na trzecim miejscu.

Również młodzież z TC Chrobry Głogów startowała w wyścigach na Dolnym Śląsku. Doskonałe czwarte miejsce zajął Piotr Gogol w wyścigu ze startu wspólnego na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które były rozgrywane w Dobromierzu.

Źródło: Urząd Miejski w Głogowie

Previous Odbył się turniej dla dorosłych w singlu na otwarcie sezonu
Next Koncert charytatywny i finisaż wystawy

Może to Ci się spodoba

80 proc. Polaków skarży się na ból pleców

Osiem godzin w pracy w pozycji siedzącej, odpoczynek przed telewizorem, częste korzystanie z samochodu i dźwiganie zakupów mogą skutkować uciążliwymi bólami pleców. Z tym problemem może się zmagać nawet 8 na 10 Polaków. Zdaniem

Bicie rekordu w pompkach na komendę

14 maja Klub Sportowy Street Workout Głogów zaprasza na piątą edycję Rekordu Głogowa w pompkach na komendę. Impreza odbędzie się po raz 5. Do pobicia jest rekord dla miasta (1225

Siatkarze trenują, kibice szykują doping

Zawodnicy SPS Chrobry Głogów już od tygodnia przygotowują się do nowego sezonu. Od września drużyna głogowskich siatkarzy grać będzie w 1. lidze. – Nastroje mamy bojowe. Jesteśmy przygotowani do pracy. Każdy

Juniorzy KS SPR ulegli Lubinowi

Juniorzy KS SPR Chrobrego Głogów przegrali u siebie z MKS-em Zagłębiem Lubin 26:36 (12:20). – Szkoda, że będąc w przewadze dwóch zawodników nie wykorzystaliśmy stworzonych sytuacji. Był to moment, gdy

Sukcesy zawodników Głogowskiego Towarzystwa Tenisowego

W dniach 24-27 lipca zawodnicy Głogowskiego Towarzystwa Tenisowego z sukcesami wystartowali w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w Gorzowie Wielkopolskim. W młodszej kategorii do lat 12 klub reprezentował Adam Łukasiewicz, który zdobył

Piła przypieczętował zwycięstwo głogowian

Chrobry pokonuje ŁKS Łódź 1:0, wygrywa po raz czwarty z rzędu na swoim terenie, powraca do ligowej ósemki i w spokoju może oczekiwać ostatniego w tym roku meczu.  O pierwszej