Srebrny medal w Górskich Szosowych Mistrzostwach Polski

Zakończyły się, bardzo udane dla ekipy TC Chrobry Scott Głogów, Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski.
W rozgrywanych w Łukowicy (Małopolska) mistrzostwach Patryk Gieracki został srebrnym medalistą w kategorii młodzieżowiec.
Kolarze mieli do pokonania 125 kilometrową trasę składającą się z 5 rund.

Organizatorzy przygotowali bardzo trudną, techniczną trasę, na której wspaniale zaprezentował się kolarz z Głogowa.
Bezpośrednio z Łukowicy kolarze wyruszyli na kolejny  międzynarodowy wyścig z kalendarza UCI „Karpacki Wyścig Kurierów”, którego myślą przewodnią jest hasło TU RODZĄ SIĘ GWIAZDY.

Prolog, 29 sierpnia: Połaniec – Połaniec, 4 km (start o 16.00)
Etap 1, 30 sierpnia: Tarnów – Ciężkowice, 137 km (start o 11.00)
Etap 2, 31 sierpnia: Muszyna – Niedzica Zamek, 129 km (start o 10.15)

Źródło: Urząd Miejski w Głogowie

Previous Spotkanie autorskie z prof. Krzysztofem Heyke
Next Paweł Tupaj nowym piłkarzem Chrobrego

Może to Ci się spodoba

Pozytywny koniec sezonu

Puszcza dość szybko chciała ustawić sobie ten mecz i niemal od początku była w natarciu. W 13. minucie Emile Thiakane pokonał Karola Dybowskiego, ale sędzia z uwagi na pozycję spaloną

Regularne ćwiczenia w ciąży zmniejszają ryzyko cukrzycy ciążowej

Zdaniem ekspertów podczas ciąży nie trzeba rezygnować z gimnastyki, a jedynie ją skorygować i dopasować do danego trymestru. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom, na przykład wzmacniającym mięśnie dna miednicy, znacznie poprawia się kondycja organizmu

Zwycięstwo przy wsparciu kibiców

W fazie rewanżowej głogowscy siatkarze pokonali zespół ZAKSA Strzelce Opolskie 3:1. To było już drugie zwycięstwo nas ZAKSĄ w sezonie Tauron 1. Ligi. I to był bardzo ważny mecz dla

Doskonały start głogowskiego kolarza

Patryk Gieracki z TC Chrobry Scott  Głogów zajął III miejsce w klasyfikacji generalnej 65. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej”, który odbył się w dniach 3-6.08.2021. W czołowej dziesiątce sklasyfikowany został

Karolina Wójcik z Pucharem Polski Początkujących Kettlebell Lifting

W sobotę, 11grudnia, w Obornikach Wielkopolskich odbył się Puchar Polski Kettlebell Lifting. Ponad 100 zawodników m.in. z: Rzeszowa, Gdańska, Białegostoku, Głogowa, Wrocławia, Pruszcza Gdańskiego, Drezdenka, Poznania, Kalisza rywalizowało w hali