Paweł Tupaj nowym piłkarzem Chrobrego

21-letni skrzydłowy Paweł Tupaj został nowym piłkarzem Chrobrego Głogów. Dziś przy Wita Stwosza podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Paweł Tupaj jest dobrze znany sztabowi szkoleniowemu Chrobrego, bo trenerzy Ivan Djurdjević i Maciej Stachowiak prowadzili go w Akademii Lecha Poznań. „Kolejorz” był drugim klubem Pawła po Polonii Chodzież. Do Poznania przeniósł się w 2014 roku i pozostał w nim przez sześć lat, rywalizując w zespołach młodzieżowych i trzecio- oraz po wywalczonym awansie drugoligowych rezerwach.

W połowie 2020 roku trafił do Miedzi Legnica. Tam był podstawowym zawodnikiem, a sezon 2019/20 zakończył na 29 występach, w tym 27 w podstawowej jedenastce. Teraz pożegnał się z klubem z Legnicy i zmienia barwy na pomarańczowo-czarne.

Karolina Wójcik z Pucharem Polski Początkujących Kettlebell Lifting

W sobotę, 11grudnia, w Obornikach Wielkopolskich odbył się Puchar Polski Kettlebell Lifting. Ponad 100 zawodników m.in. z: Rzeszowa, Gdańska, Białegostoku, Głogowa, Wrocławia, Pruszcza Gdańskiego, Drezdenka, Poznania, Kalisza rywalizowało w hali

TC Chrobry Głogów w gronie najlepszych

W ostatni weekend ekipa TC Chrobry Scott Głogów wystartowała w Czechach w wyścigu etapowym RBB TOUR w składzie – Patryk Gieracki, Damian Bieniek, Piotr Mierzyński, Antoni Olszar, Szymon Łapsa i

Pierwszy domowy

12 września o godz. 18:00 KS SPR Chrobry Głogów rozegra mecz 2. kolejki Superligi. Tym razem na własnym parkiecie szczypiorniści Chrobrego zmierzą się z Górnikiem Zabrze. Przypomnijmy, że głogowianie rozpoczęli

Pozytywny koniec sezonu

Puszcza dość szybko chciała ustawić sobie ten mecz i niemal od początku była w natarciu. W 13. minucie Emile Thiakane pokonał Karola Dybowskiego, ale sędzia z uwagi na pozycję spaloną

Odbył się turniej dla dorosłych w singlu na otwarcie sezonu

W ostatni weekend na kortach  Chrobrego SA i krytych kortach TennisKulClub odbył się turniej na ,,Otwarcie sezonu Tenisowego 2022 r.’’  dla dorosłych w Singlu. Wzięło w nim udział 21 osób. Wyniki

Piła przypieczętował zwycięstwo głogowian

Chrobry pokonuje ŁKS Łódź 1:0, wygrywa po raz czwarty z rzędu na swoim terenie, powraca do ligowej ósemki i w spokoju może oczekiwać ostatniego w tym roku meczu.  O pierwszej