Czekacie na Legendy o Ziemi Głogowskiej?

Czekacie na Legendy o Ziemi Głogowskiej?

Legendy o Ziemi Głogowskiej to 150 stron tekstu ilustrowanego obrazkami. Najnowsza publikacja Towarzystwa Ziemi Głogowskiej i Miejskiego Ośrodka Kultury będzie dostępna już o najbliższego piątku (21.01). Do sprzedaży i głogowskich bibliotek trafi 2 tysiące egzemplarzy.

Ilustracje wykonała Anna Moderska. Nad całością wydawnictwa czuwał Antoni Bok, a korekty literackiej dokonała Katarzyna Swędrowska.

– Te baśniowe historie o naszym mieście i okolnicy powinien mieć każdy głogowian – mówi Rafael Rokaszewicz prezydent Głogowa.

Książkę będzie można kupić w biurze obsługi klienta w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Koszt 50 zł. Zapraszamy również na wystawę wielkoformatowych ilustracji zawartych w Legendach o Ziemi Głogowskiej.

Źródło: Urząd Miejski w Głogowie

Previous Modernizacja kuchni i stołówki w SP 12 dobiega końca
Next Historia dworca PKS

Może to Ci się spodoba

Mikołajkowy Kiermasz Książki Przeczytanej

Akcja organizowana jest przy wparciu radnego Marka Sienkiewicza. W mikołajki, 6 grudnia, w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15 odbędzie się Kiermasz Książki Przeczytanej. Będzie można kupić książki nowe, raz

Koncert Wratislavia Cantans już we wrześniu

9 września odbędzie się Koncert pt. „Źródła śpiewu” w wykonaniu A CAPELLA LEOPOLIS w ramach 56. Międzynarodowego Festiwalu WRATISLAVIA CANTANS. Koncert odbędzie się w Kolegiacie o godzinie 19.00. „Koncerty w

Głogowska biblioteka zaprasza na spotkanie autorskie

Miejska Biblioteka Publiczna w Głogowie zaprasza na spotkanie z autorem książki „Piękna Izabela” Tomaszem Jankowskim, które odbędzie się 18 stycznia o godz. 17.00 w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15.

Internauci czytają coraz więcej książek

Od stycznia do końca września 2016 roku w mediach społecznościowych pojawiło się 58 tys. deklaracji o trwających, planowanych lub przeczytanych książkach. To ponad dwa razy więcej niż w tym samym okresie 2014 roku

Kolędowali dla Jasia

W niedzielę, 5 grudnia na głogowskim rynku odbył się koncert z cyklu „Kolędy dla…” W tegorocznej edycji zbierano pieniądze na operację nóżek Jasia Walosa. Udało się zebrać 14. 509, 21gr.

Lwowska kołysanka

Głogowska Edukacja Kresowa zaprasza na spotkanie autorskie online z Moniką Kowalską – autorką książki „Dwa miasta”, które odbędzie się 10 sierpnia o godzinie 20:00. Dla internautów przewidziane są upominki książkowe wydawnictwa

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź