Picasso w Głogowie! Wystawa już otwarta

Picasso w Głogowie! Wystawa już otwarta

Od dziś w Galerii Edukacji Twórczej Centrum Kultury MOK można oglądać wystawę zatytułowaną „Ludzka Komedia” prezentującą oryginalne litografie Pabla Picassa.

Jest to wyjątkowy moment, dlatego że głogowianie mają szansę obejrzeć litografię człowieka, który ma jedno z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk wśród artystów XX wieku.

mówi Bartłomiej Adamczak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie.

Dzięki współpracy z Epicentrum Art Gallery z Opola na wystawie można zobaczyć 16 oryginalnych litografii autorstwa Pabla Picassa.

Za sprawą dobrej współpracy, długich rozmów, poszukiwań, dogadywania udało nam się takie rzeczy pozyskać. Była już Szymborka, która zrobiła furorę, teraz jest Picasso, a to nie jest nasze ostatnie słowo.

zaznacza dyrektor MOK-u, nie chce jednak zdradzić na co jeszcze mogą liczyć głogowianie, w tym roku.

Wystawę można oglądać do 28 maja w godzinach od 10.00 do 18.00. w Galerii Edukacji Twórczej Centrum Kultury MOK w Głogowie.

Źródło: Urząd Miejski w Głogowie

Previous Bicie rekordu w pompkach na komendę
Next Kradzież z włamaniem i narkotyki- sprawcy zatrzymani na gorącym uczynku

Może to Ci się spodoba

Głogowski Chór Gospel Space of Grace zaprasza na koncert charytatywny

Honorata choruje na nowotwór jajnika. Po dziesięciu miesiącach przyjmowania leków doszło do reemisji choroby. Mimo bólu i niezwykłego ciężaru, który niesie za sobą nowotwór nie traci nadziei i walczy dalej.

Lwowska kołysanka

Głogowska Edukacja Kresowa zaprasza na spotkanie autorskie online z Moniką Kowalską – autorką książki „Dwa miasta”, które odbędzie się 10 sierpnia o godzinie 20:00. Dla internautów przewidziane są upominki książkowe wydawnictwa

Reggae na Bulwarze

Przypominamy, że już jutro, 31 lipca na Bulwarze Nadodrzańskim odbędzie się koncert reggae. Wystąpi Szaman i jego Pozytywna Grupa Bębniarska – AFROTUBA. Początek koncertu o godzinie 19.00. Wstęp wolny. Źródło:

Mikołajkowy Kiermasz Książki Przeczytanej

Akcja organizowana jest przy wparciu radnego Marka Sienkiewicza. W mikołajki, 6 grudnia, w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15 odbędzie się Kiermasz Książki Przeczytanej. Będzie można kupić książki nowe, raz

Stan wojenny 1981 – 1983. Wystawa w głogowskim muzeum

13 grudnia 1981 roku na obszarze Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej wprowadzony został stan wojenny. Czterdziestą rocznicę tego wydarzenia upamiętnia ekspozycja czasowa w Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Głogowie. Wystawa elementarna, przygotowana przez Biuro

Internauci czytają coraz więcej książek

Od stycznia do końca września 2016 roku w mediach społecznościowych pojawiło się 58 tys. deklaracji o trwających, planowanych lub przeczytanych książkach. To ponad dwa razy więcej niż w tym samym okresie 2014 roku

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź