Młodzi tenisiści rozegrali turniej z okazji Dnia Dziecka

Młodzi tenisiści rozegrali turniej z okazji Dnia Dziecka

29 maja odbył się turniej tenisa ziemnego z okazji Dnia Dziecka, organizowany przez Głogowskie Towarzystwo Tenisowe. Zawody rozpoczęły się w godzinach porannych, a do rozgrywek stanęło 42 dzieci. Turniej rozegrano w trzech  kategoriach: chłopcy do lat 12, 14 i 19 oraz dziewczęta do lat 12, 14 i 19.

Na szczęście pogoda dopisała, a poziom zawodów był wysoki

mówi Andrzej Kulhawik, prezes GTT.

W tym roku na podium stanęli:

Kategoria: Chłopców do 12 lat
I miejsce – Stanisław Adamczak,
II miejsce – Igor Sendłak,
III miejsce – Kajetan Jasak,
IV miejsce – Antoni Kantarowski.

Kategoria: Chłopców do 14 lat
I miejsce –  Adam Łukasiewicz,
II miejsce – Maksymilian Kozak,
III miejsce – Mateusz Lewandowski,
IV miejsce – Oskar Bilski.

Kategoria:  Chłopców do 19 lat
I miejsce –  Michał Nadała,
II miejsce – Grzegorz Porębski,
III miejsce – Krzysztof Porębski,
IV miejsce – Julian Trochanowski.

Kategoria: Dziewczynki do lat 12
I miejsce – Natalia Jasak,
II miejsce – Iga Zajączkowska,
III miejsce – Zosia Jęczmionka,
IV miejsce – Kinga Pańczyszyn.

Kategoria: Dziewczynki do lat 14
I miejsce – Dominika Straszewska,
II miejsce – Matylda Dohnel,
III miejsce – Karolina Tumiłowicz,
IV miejsce – Karolina Trochanowska.

Kategoria: Dziewczynki do lat 19
I miejsce – Karolina Nadała,
I miejsce – Weronika Nadała,
I miejsce – Ilona Wieczorek,
II miejsce – Nadia Kucharzyszyn.

Turniej prowadzili członkowie zarządu GTT – Maciej Kulhawik oraz Arkadiusz Kaczor, a puchary wręczył w imieniu Prezydenta Głogowa Prezes GTT  Andrzej Kulhawik.

Źródło: Urząd Miejski w Głogowie

Previous Ohydny akt wandalizmu na Bulwarze
Next Kontrola drogowa zakończona pobytem w zakładzie karnym

Może to Ci się spodoba

Pozytywny koniec sezonu

Puszcza dość szybko chciała ustawić sobie ten mecz i niemal od początku była w natarciu. W 13. minucie Emile Thiakane pokonał Karola Dybowskiego, ale sędzia z uwagi na pozycję spaloną

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

80 proc. Polaków skarży się na ból pleców

Osiem godzin w pracy w pozycji siedzącej, odpoczynek przed telewizorem, częste korzystanie z samochodu i dźwiganie zakupów mogą skutkować uciążliwymi bólami pleców. Z tym problemem może się zmagać nawet 8 na 10 Polaków. Zdaniem

Martyna Kierczyńska z brązowym medalem Mistrzostw Świata

Mamy brązowy medal Mistrzostw Świata- informuje Maciej Domińczak, trener Legionu Głogów. Podium wywalczyła Martyna Kierczyńska. – Niestety dzisiaj nie udało się Martynie pokonać Nikole Fernandez z USA, ale udało się

Bicie rekordu w pompkach na komendę

14 maja Klub Sportowy Street Workout Głogów zaprasza na piątą edycję Rekordu Głogowa w pompkach na komendę. Impreza odbędzie się po raz 5. Do pobicia jest rekord dla miasta (1225

Odbył się turniej dla dorosłych w singlu na otwarcie sezonu

W ostatni weekend na kortach  Chrobrego SA i krytych kortach TennisKulClub odbył się turniej na ,,Otwarcie sezonu Tenisowego 2022 r.’’  dla dorosłych w Singlu. Wzięło w nim udział 21 osób. Wyniki

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź