Doskonały start głogowskiego kolarza

Patryk Gieracki z TC Chrobry Scott  Głogów zajął III miejsce w klasyfikacji generalnej 65. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej”, który odbył się w dniach 3-6.08.2021. W czołowej dziesiątce sklasyfikowany został także Damian Bieniek – VI miejsce.

W poszczególnych klasyfikacjach wyścigu również wysoko uplasowali się zawodnicy:

• Punktowa – III Patryk Gieracki, IV Piotr Mierzyński,
  • Górska – II Patryk Gieracki,
  • Aktywnych – II Patryk Gieracki.

W klasyfikacji drużynowej ekipa z TC Chrobry Scott Głogów zajęła V miejsce
i całej, 11 osobowej ekipie, należą się gratulacje za pracę podczas tego wyścigu.

Przed głogowskimi kolarzami bardzo intensywny czas w sierpniu, wezmą udział w pięciu wyścigach:

• 10 sierpnia – II edycja GRAND PRIX PRINZWEAR w Poznaniu,
  • 15 sierpnia – UCI Memoriał Henryka Łasaka w Limanowej,
  • 20-22 sierpnia – UCI CCC Tour – Grody Piastowskie – I etap Polkowice – Głogów,
  • 28 sierpnia – Szosowe Górskie Mistrzostwa Polski Łukowica,
  • 29-31 sierpnia – UCI Karpacki Wyścig Kurierów.
Źródło: Urząd Miejski w Głogowie
Previous Zatrzymana za dokonanie rozboju
Next Do 31 sierpnia czekamy na wnioski

Może to Ci się spodoba

Początek fazy rewanżowej – bez punktów

Już dwa spotkania rozegrali siatkarze SPS Chrobry Głogów w 2022 roku, ale fazę rewanżową rozpoczęli bez punktów. 5 stycznia Pomarańczowo-Czarni zmierzyli się z KS Lechia Tomaszów Mazowiecki. Goście punkty zabrali

Szkolili się w FC Sevilla

FC Sevilla to wicelider hiszpańskiej Primera Division, jedna z najprężniej działających akademii piłki nożnej w Hiszpanii i gospodarz stażu trenerskiego, w którym uczestniczyli trenerzy Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry Głogów. –

Pierwszy domowy

12 września o godz. 18:00 KS SPR Chrobry Głogów rozegra mecz 2. kolejki Superligi. Tym razem na własnym parkiecie szczypiorniści Chrobrego zmierzą się z Górnikiem Zabrze. Przypomnijmy, że głogowianie rozpoczęli

Głogowski Klub Judo z powołaniami na Mistrzostwa Europy!

Dwóch zawodników Głogowskiego Klubu Judo – Filip Juras oraz Mateusz Surma – otrzymało powołanie na Mistrzostwa Europy odbywające się 17.06.23 – 18.06.23 w Izraelu. Do zawodów zostało powołanych 8 osób

Zwycięstwo przy wsparciu kibiców

W fazie rewanżowej głogowscy siatkarze pokonali zespół ZAKSA Strzelce Opolskie 3:1. To było już drugie zwycięstwo nas ZAKSĄ w sezonie Tauron 1. Ligi. I to był bardzo ważny mecz dla

Kolejny sukces policyjnych lekkoatletów

W dniu 28 maja br. na strzelnicy Fundacji Wsparcia Reduta w Pionkach odbyły się I Otwarte Zawody w Biathlonie Letnim z okazji Dnia Weterana Działań poza Granicami Państwa. W zawodach